İşlem Yapılıyor...

Sık Sorulan Sorular

Sülük alıp kendi tedavisini kendi yapan kişilerden sürekli aldığımız soru sülük tutturmakta zorlanıyoruz yada tutup geri bırakıyor. Eğer ki böyle bir problem var ise mutlaka uygulama yapılacak kişide sülüğün sevmediği sülüğe itici gelen ter kokusu, alkol kokusu, sigara kokusu, parfüm kokusu ve kolonya kokusu gibi kokulardan hoşlanmazlar diş etine yapılacak olan sülükler kişi sigara içen biri ise yada ağzına karanfil aldı ise sülüğün bu kişinin diş etlerini tutması oldukça zor olacaktır. Ayrıca bel, boyun, sırt rahatsızlıklarında kekik, nane, aloe vera gibi uçucu yağlar sülüğün tutunmasında oldukça sıkıntı yaratır. Sülük yapılacak hasta sülük yapılacak bölgeyi ılık su ile beş dakika sabunsuz yıkayıp uygulamaya hazır hale getirmelidir.
Sülük 10 adetten 20 adete kadar 0.5 lik küçük su şişelerinde yarısına kadar çeşme suyu yada dinlendirilmiş su koyduktan sonra kapağına 8-10 adet havalandırma deliği açılır. 20 adet üstü 50 - 100 -150 adetlerde turşu bidonu diye tabir edilen 5 litre plastik bidonlar kullanılır. Yine kapağına havalandırma deliği açılması çok önemlidir. Sülükleri yaz mevsiminde dışarıda güneş görmeyen yerde muhafaza edeceksek gün aşırı, buz dolabında muhafaza edeceksek 4 günde bir suyunu değiştirmemiz gerekir. Kış mevsiminde ise 5 günde bir değişmesi yeterlidir.
Sipariş verilen il ilçenin konumuna göre değişir merkezi yerler en geç iki gün içinde teslimat olur. kasaba köy yada şehrin mahalleye bağlanmış yerler kargonun haftada bir gün teslimat olan mobil şube dediğimiz yerler dışında hızlı teslimat olur.